O mnieNazywam się Maria Głowacka i mam 21 lat. Jestem dumną absolwentką pierwszego stopnia nauk o rodzinie na Uniwersytecie Szczecińskim.  Rok akademicki 2015/2016 to początek studiów magisterskich na tym samym kierunku.

 Wydaje mi się, że umiem napisać coś, co zaciekawi chociaż jedną osobę, którą zmuszę, żeby tu zajrzała, i chociaż jedną, która zrobi to dobrowolnie. Definiuję siebie, jako największą komplikatorkę wszelkich prostych spraw oraz osobę lekko uzależnioną od dialogów wewnętrznych. Czekam na poskromienie i wyprostowanie.


Bloga zaczęłam prowadzić w czasie gimnazjalnego poszukiwania siebie, aby z czasem stał się manifestem myśli, przeżyć i czerpanych z życia garściami inspiracji. Znajdziesz tutaj kilka słów o wierze, psychologii, rodzinie, a także relacjach interpersonalnych, zwłaszcza damsko-męskich. Być może przeczytasz tutaj także coś o motywacji i wprowadzaniu zmian w życie. Lubię modę i makijaż, ale brak mi mnóstwa wiedzy i odrobiny odwagi, aby dodawać tu coś o tej tematyce.

Gdyby ktoś zapytał mnie, jaki jest mój blog, bez wątpienia odpowiedziałabym: lifestylowy.

Zapraszam!

M.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw komentarz, jeśli chcesz. Chętnie go przeczytam, odpowiem :) Pozdrawiam i dziękuję za to, że tu zaglądasz :)